Wtorek, 18 września 2018. Imieniny Ireny, Irminy, Stanisława

Wólczański festyn już w niedzielę

2017-08-04 09:09:12 (ost. akt: 2017-08-04 09:09:28)

Podziel się:

Podczas festynu na Wólce mławian czeka mnóstwo atrakcji. Organizatorzy zaplanowali m.in. 3 koncerty oraz akcję pod hasłem „Ratujmy pszczoły”. Impreza odbędzie się na ul. Rynkowej.

W najbliższą niedzielę (6 sierpnia) na ul. Rynkowej w Mławie odbędzie się Festyn Wólczański. Na scenie wystąpią trzy zespoły artystyczne. O 16.30 publiczności swoją twórczość zaprezentuje zespół Pobożanie, a o 19.15. - formacja Green. Natomiast o godz. 20.30 odbędzie się koncert gwiazdy wieczoru Mariusza Kalagi. Jednak to niejedyne atrakcje festynu. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych już na godz. 15.00, bo na ulicy Rynkowej wówczas pojawią się stoiska gastronomiczne oferujące przysmaki przygotowane według domowych receptur. U wystawców będzie można kupić naturalne miody i wędliny bez sztucznych dodatków oraz różne rodzaje serów. Podczas imprezy przewidziano także akcję edukacyjną pod hasłem „Ratujmy pszczoły”. Najmłodsi mieszkańcy Mławy spotkają się z sympatyczną pszczołą Justyną. Wezmą także udział w „Warsztatach małego pszczelarza”.Informacja dla kierowców

6 sierpnia w godz. od 7.00 do 24.00 zostaną zamknięte ulice: Mickiewicza od ulicy Kaplicznej, Rynkowa oraz Przyrynek. Organizatorzy imprezy proszą, aby na kilka godzin przed zamknięciem ulic nie parkować w tych miejscach samochodów, gdyż znacznie utrudni to przygotowanie festynu.

Fot 1
Mieszkańcy Wólki zawsze dobrze się bawią
Fot. Archiwum redakcji

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB