Poniedziałek, 27 maja 2024. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Chorzy na sport – pływacy i rowerzyści na start!

2020-08-05 10:57:10 (ost. akt: 2020-08-05 10:58:32)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Podziel się:

W niedzielę 9 sierpnia 2020 r. Klub Pływacki Płetwal Mława wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mławie organizuje całodzienną imprezę sportową nad zalewem Ruda.

W programie zawody pływackie oraz sztafety pływacko-rowerowe. Wydarzenie objął swoim patronatem Burmistrz Miasta Mława.

W pierwszym bloku zostaną rozegrane zawody pływackie na wodach otwartych prowadzone w dwóch stylach: dowolnym i klasycznym, na dwóch dystansach: 50 i 100 metrów, w trzech kategoriach wiekowych.

W bloku drugim zaplanowano sztafety (pływanie + rower) zarówno indywidualne, jak i parami, również w trzech kategoriach wiekowych. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.superczas.pl w zakładce „zapisy”.

Dla dzieci i młodzieży uczącej się, za okazaniem Karty Mławiaka, wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas do wspólnej rywalizacji.

Za udział przewidujemy nagrodę w postaci czepka pływackiego, za zakończenie wyścigu indywidualnego – pamiątkowy medal, natomiast dla sztafet mamy szklane statuetki.

Projekt zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Miasta Mława w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie zdrowia publicznego finansowanego z Miejskiego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.
Płetwal Mława, KNKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB