Sobota, 25 stycznia 2020. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Mikołajkowe Zawody Pływackie w Mławie

2019-12-22 12:00:00 (ost. akt: 2019-12-21 15:11:45)
Mikołajkowe Zawody Pływackie w Mławie

Mikołajkowe Zawody Pływackie w Mławie

Podziel się:

Na mławskim basenie 5 grudnia MOSiR był organizatorem Mikołajkowych Zawodów Pływackich, wystartowało ponad 90 zawodników szkół podstawowych z Mławy oraz powiatu mławskiego, którzy rywalizowali w stylu dowolnym, grzbietowym i klasycznym.

Niezłe wyniki, świetna zabawa, upominki dla dzieci to wszystko składało się na niepowtarzalny klimat mikołajek na mławskim basenie. Dzieci, które stanęły na podium otrzymywały pamiątkowe medale. Ponadto wszystkie dzieci, które startowały w zawodach otrzymały pamiątkowe świąteczne kubki oraz słodycze.
25m stylem dowolnym:
Rocznik 2011 i mł.:

1. Julia Powązka- SP nr 1, 2. Nina Madej- Działdowo, 3. Gabriela Borzym- KSP,
1. Adam Łoboda- KSP, 2. Daniił Babenko- Wysp. 3. Jan Przybyło- Działdowo, 4. Fabian Wtulich- Wysp. 5. Mateusz Jaros- KSP, 6. Nikodem Tartas- SP 7,
Rocznik 2010:
1. Zuzanna Korytowska- SP 6, 2. Basia Jakubowska- KSP, 3. Pola Domeradzka- SP 6,
1. Igor Chabrowski- SP 1, 2. Wojciech Murawski- KSP, 3. Adam Chmielewski- KSP, 4. Jan Blankowski- KSP, 5. Olaf Subocz, 6. Filip Grochowski- KSP,
50m stylem dowolnym:
Rocznik 2009:

1. Susana Gralewicz- Mendez- KSP, 2. Julia Chabrowska- SP 1, 3. Susan Hrdlicka- KSP, 4. Maja Woźniak- SP 3, 5. Aleksandra Pawłowska- SP 7, 6. Gabriela Gadomska- SP 7,
1. Filip Kwiatkowski- SP 1, 2. Piotr Murawski- Wysp. 3. Olaf Wierzchowski- SP 6, 4. Bartosz Kucman- SP 2, 5. Michał Wróblewski- SP 6,
Rocznik 2008:
1. Maja Komorowska- SP 2, 2. Kaja Kamińska- KSP, 3. Natalia Orzech- Wysp. 4. Julia Piłkowska- SP 4, 5. Patrycja Gołębiewska- KSP, 6. Kornelia Krześniak- SP 1,
1. Bartosz Czaplicki- SP 2, 2. Antoni Wtulich, 3. Rafał Branczewski- SP 6, 4. Kacper Walczak- SP 1, 5. Łukasz Gabryjelski- SP 2, 6. Kacper Bober- SP 6,
Rocznik 2007:
1. Zuzanna Szynkiewicz- SP 6, 2. Aleksandra Krajewska- SP 7,
1. Szymon Lenga- SP 2, 2. Maciej Sumeradzki- Wysp. 3. Igor Forczewski- SP 1,
Rocznik 2006:
1. Gabriela Szczepkowska- Wysp, 2. Izabela Czaplicka- KSP, 3. Natalia Zaborowska- SP 1, 4. Magdalena Wiącek- SP 6,
1. Bartłomiej Kozieł- SP 6, 2. Oskar Wiśniewski- SP 6, 3. Mateusz Pawłowski- SP

(Zdzisław Breński)

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xawery #2839097 | 83.31.*.* 23 gru 2019 09:41

    te zdjęcia to robił chyba wybitny fotograf amator BREŃSKI, widać że ma wypaczone spojrzenie.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz