Poniedziałek, 24 stycznia 2022. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Wydział Komunikacji na miarę XXI wieku

2019-05-23 10:30:00 (ost. akt: 2019-05-23 10:45:54)
Dyrektor Waldemar Borowski cieszy się z nowoczesnego budynku wydziału komunikacji

Dyrektor Waldemar Borowski cieszy się z nowoczesnego budynku wydziału komunikacji

Podziel się:

Od poniedziałku, 19 maja petenci Wydziału Komunikacji są obsługiwani w nowym i nowocześnie urządzonym budynku. Jest od dwukrotnie większy od poprzedniego.

Mławski Wydział Komunikacji zmienił swoją siedzibę na nowy i nowoczesny budynek mieszczący się przy ul. Stanisława Wyspiańskiego. Nowe lokum jest praktycznie dwa razy większe od poprzedniego. Jest również przestronne. Wraz z przenosinami wydziału wprowadzono system kolejkowy, który działa z powodzeniem m.in. w mławskim oddziale ZUS czy banku PKO

- Petent wyciągając bilet jest informowany o swoim numerze w kolejce do danego stanowiska - wyjaśnia Waldemar Borowski, dyrektor Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Mławie.
W nowym budynku wydziału komunikacji pojawiło się więcej stanowisk obsługi petentów. I tak klienci mogą korzystać z czterech stanowisk rejestracyjnych, dwóch przeznaczonych do wydawania praw jazdy. Po jednym stanowisku ma natomiast transport, wydawanie stałych dowodów rejestracyjnych i umieszczanie odpowiednich adnotacji w dowodzie rejestracyjnym takich jak: gaz, hak, współwłaściciel i podatek VAT. W nowym budynku znajduje się także kasa do uiszczania opłat za usługi oraz profesjonalne archiwum.

- Nasz nowy budynek jest przestronny i spełnia wszystkie standardy obecnego wieku - podkreśla dyrektor Borowski.
Oczywiście ze zmianą budynku wydział komunikacji ma także nowy adres [ul. Stanisława Wyspiańskiego 8A - przyp.red.]. Nie zmienił się natomiast skład osobowy pracowników, numery telefonów oraz godziny otwarcia placówki.

(IP)

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Rysiek #3082481 | 195.43.*.* 26 lis 2021 12:09

    Żegnaj Waldku, przyjacielu z naszej IV E ! będzie nam Ciebie brakowało

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Ania22 #2737748 | 93.105.*.* 24 maj 2019 19:08

    www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl SZYBKIE JEBANKO W TWOJEJ OKOLICY www.czatkobiet.pl

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz