Poniedziałek, 1 czerwca 2020. Imieniny Gracji, Jakuba, Konrada

Uśmiech dzieci to najlepszy świąteczny prezent

2019-12-24 19:00:00 (ost. akt: 2019-12-21 15:07:17)
Zarząd GRHLC Mława wraz z mławską rodziną

Zarząd GRHLC Mława wraz z mławską rodziną

Podziel się:

Zarząd Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława, kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, odwiedził rodzinę pani Kasi z Mławy. Mławscy rekonstruktorzy przekazali kobiecie i jej dzieciom przygotowane przez nich prezenty świąteczne.

W niedzielę, 15 grudnia Zarząd GRHLC Mława w składzie: Jacek Kwiatkowski - prezes, Jolanta Wysocka - wiceprezes, Dariusz Tadrzyński - pełnomocnik Grupy odwiedzili rodzinę pani Kasi. W tym szczególnym, świątecznym okresie chcieli wywołać uśmiech na twarzach jej dzieci. Tak też się stało! Trzynastoletnia Sandra, dziesięcioletni Igor, dziewięcioletni Nikodem, pięcioletni Mateusz oraz trzyipółletnie bliźniaczki Zosia i Wiktoria były bardzo szczęśliwe. W ich ręce powędrowały słodycze, przybory szkolne, czapki, zimowe kurtki, spodnie, pluszaki, a nawet kolekcjonerskie czołgi przywiezione ze Słowacji. W paczce znalazły się także owoce, a przede wszystkim mandarynki, których smak i aromat jest nieodzownym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Członkowie grupy GRHLC Mława pamiętali także o pani Kasi, która otrzymała pościel oraz torebkę.
- Postanowiliśmy sprawić, aby w okresie świątecznym ktoś poczuł się szczęśliwy i aby na jego twarzy zagościł uśmiech. To nam się udało - powiedział Jacek Kwiatkowski.
- Dzisiejsza wizyta, szczęście i uśmiech tych dzieci to nas nas wielkie zadowolenie i poczucie spełnienia. Czujemy się tak, jakbyśmy otrzymali order uśmiechu - dodał Dariusz Tadrzyński. Dzieci z zaangażowaniem i radością rozpakowywały kolejne prezenty. Jednak podarunki to nie wszystko! Nie zabrakło też czasu na rozmowę, ponieważ jedną z najlepszych rzeczy, które możemy ofiarować drugiej osobie jest czas. - Cieszymy się, że udało nam się w taki sposób ucieszyć panią Kasię i jej dzieci. Najpiękniejsze było ich zadowolenie i roześmiane twarze - mówiła Jolanta Wysocka. Wizyta okazała się strzałem w dziesiątkę. Chodziło o to, aby wesprzeć kogoś z Mławy, lokalną rodzinę i to się udało.
- Serdecznie dziękuję Grupie GRHLC Mława za prezenty i wspaniałą niespodziankę - dziękowała pani Kasia wraz ze swoimi dziećmi.

(IP)


Grupa GRHLC Mława serdecznie dziękuję wszystkim sponsorom i osobom zaangażowanym w przygotowanie świątecznej paczki

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB