Wtorek, 2 czerwca 2020. Imieniny Erazma, Marianny, Marzeny

XV Kampania Białych Serc

2019-09-07 12:00:00 (ost. akt: 2019-09-06 12:48:13)

Podziel się:

Już 12 października 2019 roku białe papierowe serduszka ponownie pojawią się w oknach wielu szkół, przedszkoli oraz instytucji w naszym kraju, gdyż rozpocznie się 15 edycja Kampanii Białych Serc.

Kampania Białych Serc to kampania solidarnego protestu przeciwko narkotykom i przemocy, której pomysłodawcą jest Mariusz Zalewski,a głównym organizatorem Grupa Zalewski pomagająca osobom bezdomnym i uzależnionym. "ZANIM TO SIĘ STANIE" pod takim hasłem aż do 25 października w wielu miastach w Polsce,ale także poza jej granicami odbędą się liczne akcje profilaktyczno-edukacyjne, które przestrzegać będą przed narkotykami oraz odbędzie się wiele imprez sportowych stawiających również na zdrowy i sportowy styl życia.

W tym roku główne przesłanie Kampanii Białych Serc dotyczyć będzie samobójstw wśród dzieci i młodzieży. Według statystyk Polska jest drugim krajem,po Niemczech pod względem samobójstw dzieci w wieku 10-19 lat i cały czas wzrasta liczba dzieci hospitalizowanych z powodu zaburzeń psychicznych.

Grupa Zalewski zaprasza przedszkola,szkoły,organizacje oraz pozostałe instytucje do udziału w październikowej Kampanii Białych Serc i wspólnego solidarnego protestu przeciwko uzależnieniom oraz przemocy. Zgłoszenia udziału w kampanii można dokonać wchodząc na stronę
https://kampaniabs.wixsite.com/mojawitryna
i wypełniając formularz zgłoszeniowy. Udział w Kampanii Białych Serc jest bezpłatny,a uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów.

Spot XV Kampanii Białych Serc:
https://youtu.be/b8XqDVgUkVc

Grupa Zalewski
IP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB