Sobota, 6 czerwca 2020. Imieniny Laury, Laurentego, Nory

Mławscy policjanci uratowali 51-latka

2019-08-17 08:00:00 (ost. akt: 2019-08-16 13:47:34)
Dzięki szybkiej i sprawnej reakcji policjantów uratowane zostało ludzkie życie

Dzięki szybkiej i sprawnej reakcji policjantów uratowane zostało ludzkie życie

Podziel się:

Mławscy policjanci uratowali 51-letniego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej i stanowczej reakcji mundurowych, na szczęście nie doszło do tragedii. Uratowany mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mławie usłyszeli od dyżurnego o próbie samobójczej, jaką może podjąć jeden z mieszkańców.

- Niezwłocznie udali się na miejsce w okolice budynku przy jednej z mławskich posesji. Po przyjeździe zauważyli mężczyznę siedzącego przy bramie wjazdowej na posesję. Miał zawiązany na szyi sznurek, który był przywiązany do klamki furtki. Mężczyzna dusił się, miał problemy z oddychaniem - mówi Aneta Prusik z zespołu prasowego Komendy powiatowej Policji w Mławie.


Policjanci szybko podbiegli do niego. Podnieśli wiszącego mężczyznę i usunęli sznurek z szyi a następnie wezwali karetkę pogotowia.
51-latkiem zajęli się specjaliści z zespołu ratownictwa medycznego, którzy przybyli na miejsce. Dzięki szybkiej i sprawnej reakcji policjantów uratowane zostało ludzkie życie.

(IP)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB