Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Rekiny Futbolu znowu w Mławie

2016-02-29 11:14:17 (ost. akt: 2016-02-29 11:15:36)

Podziel się:

W najbliższy weekend - 5 i 6 marca w Mławie odbędzie się kolejna, siódma już edycja „Rekinów futbolu”. To Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Chorągwi Mazowieckiej ZHP. W imprezie weźmie udział około 400 osób z całej Polski.

Rywalizacja rozpocznie się w sobotę 5 marca. W tym roku zespoły (męskie i żeńskie) będą grały na trzech obiektach: Mławskiej Hali Sportowej, hali przy I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie oraz hali przy Zespole Szkół nr 2.
Gry eliminacyjne rozpoczną się o godz. 9.00. Finały i spotkania o miejsca natomiast zaplanowano na niedzielę, również o godz. 9.00. Uroczystość zakończenia tegorocznej edycji „Rekinów futbolu” połączona z wręczeniem nagród dla zwycięzców odbędzie się tego samego dnia około godziny 14.30. Poza samymi zawodami sportowymi, organizatorzy przewidzieli także inne, liczne atrakcje dla uczestników imprezy. Bartos


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Iwona Łazowa

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB