Niedziela, 19 maja 2024. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

Dźwiękiem malowane w mławskim MDK

2022-11-23 13:14:40 (ost. akt: 2022-11-23 13:19:51)
Zbigniew Hofman będzie gościem MDK

Zbigniew Hofman będzie gościem MDK

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Podziel się:

Na recital i wystawę malarstwa Zbigniewa Hofmana zaprasza 8 grudnia 2022 r. na godz. 18.00 Miejski Dom Kultury w Mławie. Wstęp wolny.

Zbigniew Hofman to znana mławianom postać. Koncert z udziałem artysty, który odbył się w 2021 r. w parku miejskim przyciągnął przed estradę wielu słuchaczy, ale poza muzyką ten tekściarz i kompozytor ma również inną pasję – malarstwo.

Jego obrazy już wkrótce będzie można zobaczyć w Miejskim Domu Kultury w Mławie.

Wokalista i gitarzysta legendarnego zespołu Babsztyl odwiedzi rodzinną Mławę już 8 grudnia. Czwartkowe późne popołudnie będzie doskonałą okazją do wspomnień, wykonania kilku utworów, ale również obejrzenia wielobarwnych i zainspirowanych muzyką prac artysty. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w sali na I piętrze Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

Od autora
"Farba, pędzel, płótno i sztalugi to najlepszy sposób na stres związany z tym, co niesie życie codzienne i praca na scenie. Malarstwo jest dla mnie uzupełnieniem tego czego nie ma w muzyce. Można malować dźwiękiem, ale brakuje koloru. I tu go odnajduję. Cóż, ciągle się uczę, poszukuję siebie. Sprawia mi satysfakcję obserwacja, że wielu ludziom podoba się to, co robię i cieszy mnie fakt, że moje obrazy znajdują nabywców. Wiele prac przekazuję na akcje charytatywne, mogąc choć w ten sposób wspomóc potrzebujących. Na swoim koncie mam wiele wystaw połączonych z moją muzyką, przybliżając w ten sposób obie pasje. Z tego połączenia wziął się tytuł wystawy „Dźwiękiem Malowane” – recitali wystawa malarstwa.”
Informacja MDK

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB