środa, 3 marca 2021. Imieniny Kingi, Maryna, Tycjana

Miejski Dom Kultury dostał dotację z programu „Kultura w sieci”

2020-05-21 09:59:31 (ost. akt: 2020-05-21 10:07:31)

Autor zdjęcia: materiały UMM

Podziel się:

Miejski Dom Kultury w Mławie otrzyma dotację w postaci 25 tysięcy złotych na realizację swojego projektu „Muzyka bez granic – SIECIOWANIE DŹWIĘKIEM”. Pieniądze przeznaczy na organizację koncertów w internecie.

Środki pochodzą z Narodowego Centrum Kultury, z programu „Kultura w sieci”. Wyniki tego programu dotacyjnego ogłoszono w piątek 15 maja 2020 r..

W gronie beneficjentów, jak wspomnieliśmy, znalazł się Miejski Dom Kultury w Mławie, który pozyskał 25 tys. zł na organizację koncertów online.

Zaplanowane występy będzie można oglądać na stronie internetowej instytucji, w social mediach oraz na stronach partnerów samorządowej instytucji kultury.

Zorganizowane przez Miejski Dom Kultury koncerty będą dostępne bezpłatnie dla wszystkich użytkowników internetu. MDK zamierza emitować materiały już od przyszłego miesiąca.

Internauci będą mogli zobaczyć i usłyszeć artystów wykonujących muzykę: klasyczną, ludową, poezję śpiewaną i piosenkę kabaretową, bluesa czy rocka.

W ramach programu „Kultura w sieci” przeznaczono 60 mln zł na działania kulturalne online. Pula pieniędzy zostanie rozdysponowana pośród 1182 podmioty, które pomyślnie przeszły etap eliminacji.
lub

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB