Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

"Wakacje z Maxem" i mławską Policją

2022-07-11 08:23:29 (ost. akt: 2022-07-11 08:36:41)

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

Mławska Policja, już tradycyjnie dołączyła do wakacyjnej akcji, organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie oraz Stowarzyszenie „Bądźmy Razem”. „Wakacje z Maxem” odbywały się na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie. "Dziękujemy za pełne radości, uśmiechu i zabawy wspólne chwile i zapraszamy na kolejne spotkania" — napisali policjanci.

Mławscy policjanci tak opisali swój udział w tej szczególnej akcji: "Przy policyjnym stoisku nie zabrakło konkursu „Odblask za rysunek”, „Znam znaki drogowe” czy krzyżówki - bezpieczne wakacje . Młodzież chętnie uczestniczyła w quizie, pn. „Narkotyki a prawo”.

Uczestnicy akcji rozwiązywali rebusy, krzyżówki i zagadki również z zakresu tematyki „cyberzagrożeń”. Dzieci wykonywały dla nas rysunki przedstawiające zasady bezpieczeństwa na wakacjach – w tym nad wodą oraz w ruchu drogowym.

Mieliśmy także nasz policyjny sprzęt i radiowóz, który pozwalał poczuć się najmłodszym jak prawdziwy policjant w akcji. My też świetnie się bawiliśmy".

Zapraszają również na kolejne spotkanie: "Widzimy się już wkrótce, bo 14 lipca na boisku Szkoły Podstawowej nr 4 w Mławie, ul. Graniczna. Dołącz do „Wakacji z Maxem” .

Mamy dla Was wiele ciekawych niespodzianek, zabaw, quizów i nagród. Przy okazji wspólnej zabawy, dowiecie się jak bezpiecznie spędzić wakacje i ochronić siebie i innych przed niebezpieczeństwami. To także super okazja, by dowiedzieć się na czym polega praca policjanta.

Pozdrawiamy wszystkich i czekamy już na następne wakacje z Maxem" - napisała na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Mławie asp. Aneta Prusik.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB