Wtorek, 23 lipca 2024. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Pijany przyjechał autem do sklepu po alkohol

2022-03-31 12:35:02 (ost. akt: 2022-03-31 12:38:44)

Autor zdjęcia: policja

Podziel się:

Nissanem przyjechał do sklepu w Radzanowie. Razem z kolegą kupili alkohol, po czym wsiedli do auta. Ich stan i zachowanie wzbudziły podejrzenia świadka, który powiadomił przejeżdżający patrol. Okazało się że kierowca ma 1,9 promila alkoholu w organizmie.

To kolejne, w ciągu dwóch dni, zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy, dzięki reakcji świadka. Kierujący nissanem przyjechał do sklepu w Radzanowie. Razem z kolegą kupowali alkohol, po czym wsiedli do auta. Ich stan i zachowanie wzbudziły podejrzenia świadka, który powiadomił przejeżdżający patrol.

Kierowca nissana został zatrzymany ulicę dalej przez interweniujących policjantów z posterunku w Szreńsku. Okazało się, że 67-letni mieszkaniec powiatu mławskiego ma w organizmie ponad 1,9 promila alkoholu. Przewoził pasażera.

Patrol zatrzymał kierującemu prawo jazdy. Za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości 67-latkowi grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

Policjanci dziękują świadkowi za reakcję. To przykład działania, dzięki któremu udało się zapobiec niebezpieczeństwu. Jeśli widzisz podejrzaną sytuację, dotyczącą nietrzeźwego za kierownicą, zadzwoń pod numer 112 i przekaż informację.
Informacja KPP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB