środa, 19 czerwca 2024. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Ferie zimowe w Miejskim Domu Kultury w Mławie

2022-02-01 11:31:48 (ost. akt: 2022-02-01 11:38:24)

Autor zdjęcia: Pixabay

Podziel się:

Jeśli masz od 7 do 13 lat i lubisz spędzać czas kreatywnie, czeka na Ciebie Miejski Domu Kultury w Mławie. Publikujemy program zajęć w tym tygodniu.

Jak twierdzą pracownicy Miejskiego Domu Kultury w Mławie w ich instytucji nie będzie brakować atrakcji dla najmłodszych.

Przygotujcie się na wiele niespodzianek. W programie: gry, zabawy, quizy, warsztaty teatralne, muzyczne, taniec, zajęcia plastyczne i wiele innych rozwijających propozycji. O dobry nastrój i świetną zabawę zadba czterech instruktorów.

Chcemy zabrać Was do świata wielkiej sceny, tańca i muzyki. Będziemy tworzyć, pracować w grupach i eksperymentować. Po zakończonych zajęciach możecie skorzystać również z naszej oferty kinowej. Udział w seansie filmowym jest odpłatny - piszą pracownicy MDK.

W związku ze wciąż zmieniającą się sytuacja epidemiczną wprowadzono limit uczestników. Maksymalna liczba: 25 osób na jeden tydzień.

Organizatorzy zajęć zastrzegają, że w przypadku wprowadzenia nowych i bardziej restrykcyjnych obostrzeń limit osób może zostać zmniejszony lub zajęcia mogą zostać odwołane.

Szczegóły w MDK Mława,, ul. Stary Rynek 13, numer telefonu: +48 23 654 35 85, adres email: sekretariat@mdkmlawa.com


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB