Wtorek, 18 czerwca 2024. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Dostawczak potrącił 67-letniego rowerzystę

2021-08-23 14:01:45 (ost. akt: 2021-08-23 14:06:36)

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

Na ul. Płockiej w Mławie 67-letni rowerzysta został potrącony przez kierującego samochodem dostawczym. Kierowca samochodu i poszkodowany byli trzeźwi. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Trwają czynności mławskiej Policji w sprawie wypadku drogowego na ul. Płockiej w Mławie, w którym ranny został 67-letni rowerzysta. Starszy mężczyzna został potrącony przez kierującego samochodem dostawczym.

Do wypadku doszło w piątek, około południa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia, 67-letni rowerzysta, mieszkaniec powiatu mławskiego, jechał prawym pasem w kierunku drogi krajowej nr 7.

Kierowca dostawczego mercedesa, 23-letni mieszkaniec Kluczborka, cofając z drogi dojazdowej i włączając się do ruchu, uderzył w prawidłowo jadącego rowerzystę.

Kierujący rowerem starszy mężczyzna, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Policja apeluje o ostrożność i wyobraźnię – nie jesteśmy na drodze sami. Chwila nieuwagi może zakończyć się utratą zdrowia a nawet życia.

Wykonując manewr cofania lub włączając się do ruchu powinniśmy zachować szczególną ostrożność, mając na uwadze także bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów.
Informacja KPP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB