Poniedziałek, 27 maja 2024. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z krajową siódemką

2021-07-20 08:08:52 (ost. akt: 2021-07-20 08:13:51)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Podziel się:

Kierujący fordem 40-letni mieszkaniec powiatu olsztyńskiego, jadąc drogą krajową nr 7 w kierunku Warszawy, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, nie ustępując pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście. Jadący skuterem 46-letni mieszkaniec powiatu mławskiego trafił do szpitala w Mławie.

Zdarzenie drogowe z udziałem motocyklisty lub motorowerzysty, to najczęściej poważne w skutkach wypadki. Jeden błąd może doprowadzić do tragedii.

W sobotę, na mławskiej obwodnicy drogi krajowej nr 7 ranny został kierujący skuterem. Do zdarzenia doszło o godz. 9.30, na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z krajową siódemką.

Jak wynika z ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wypadku, kierujący fordem 40-letni mieszkaniec pow. olsztyńskiego, jadąc drogą krajową nr 7 w kierunku Warszawy, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, nie ustępując pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście.

Jadący skuterem 46-letni mieszkaniec pow. mławskiego, jechał od strony Mławy w kierunku Szydłowa. Potrącony motorowerzysta, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie.

W fordzie podróżowało troje dzieci. Zarówno pasażerowie jak i kierowca nie odnieśli obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Mławska Policja apeluje o ostrożność i przypomina – nie jesteśmy na drodze sami.
Informacja KPP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB