Poniedziałek, 27 maja 2024. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Zapraszamy na Joker Mława Cup

2020-01-24 08:20:00 (ost. akt: 2020-01-23 11:38:45)

Podziel się:

Stowarzyszenie Joker Mława oraz Dyrektor Mławskiej Hali Sportowej pragną już dziś zaprosić wszystkich sympatyków piłki nożnej na Joker Mława Cup, Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Futsalu.

Turniej zorganizowany zostanie w sobotę 29 lutego w Mławskiej Hali Sportowej. Zawody rozpoczynają się od godziny 12.00. W zawodach już dziś udział potwierdziły bardzo mocne ekipy, które są aktualnymi mistrzami swoich lokalnych liga futsalowych lub halowych. Są to między innymi: Reckitt Benckiser (Mistrz Ciechanowa), Dream Team (Mistrz Nowego Dworu Mazowieckiego), Pal-Rob Płońsk (Mistrz Płońska), Czarki (Mistrz Przasnysza). Ponadto gościnnie wystąpi Reprezentacja Ligi Fanów, czyli największej ligi halowej w Warszawie oraz Oldboy Brodnica. Mławę reprezentowały będą 3 drużyny, które w ostatnich latach sięgały po tytuły mistrzowskie w Dan-Bud Lidze na czele z gospodarzami turnieju czyli zawodnikami Joker Mława. W sumie w turnieju udział weźmie 10 zespołów, które rywalizować będą w 3 grupach.

Ciekawostką jest, ze oprócz samego turnieju zaplanowano wiele imprez towarzyszących. I tak nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży. W czasie całego turnieju animatorzy przeprowadzać będą konkursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w których wygrać będzie można cenne nagrody m.in.: koszulki i gadżety Legii Warszawa, sprzęt sportowy i elektroniczny itp. Zaplanowano również loterię i kilka innych atrakcji dla publiczności, zawodników i sponsorów.

Nagrodami w turnieju są oprócz tradycyjnych pucharów i dyplomów vouchery na sprzęt sportowy na odpowiednio 1500zł, 900zł i 500zł za zajęcie trzech pierwszych miejsce. Dodatkowo przewidziano nagrody indywidualne na najlepszych zawodników.

Honorowy patronat nad zawodami objął Starosta Mławski Pan Jerzy Rakowski. Patronami medialnymi są natomiast: Radio 7, portale „Codziennik Mławski”, „Nasza Mława” i „Płońsk w Sieci”, prasa lokalna – „Nowy Kurier Mławski” a także Mławski Tygodnik Telewizyjny. Warto podkreślić, że w organizację turnieju zaangażowało się wielu sponsorów i partnerów to dzięki ich wsparciu możliwe będzie zapewnienie odpowiedniej jakości zawodów i imprez towarzyszących. Serdecznie dziękujemy za wsparcie następującym firmom i osobom: Budownictwo Pietrzak, Garol, Edgaz, Janusz Czerwiński, Leo-Gum, Lubas i LG. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączą kolejne podmioty, z którymi organizatorzy prowadzą jeszcze rozmowy.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB