Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Dzień Edukacji Narodowej w ZS nr 4

2019-10-11 11:09:10 (ost. akt: 2019-10-11 12:17:18)

Podziel się:

Dziś, 11 października w Zespole Szkół nr 4 w Mławie odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej pod kierownictwem nauczycielki jęz. niemieckiego pani Martyny Szczygłowskiej.

Na początku głos zabrał dyrektor szkoły - pan Stanisław Matyjasik, który opowiedział o trudach i zaletach pracy nauczyciela.
Trzeba mieć dużo cierpliwości, dużo takiego ciepła w sobie, żeby móc uczyć i przekazywać wiedzę młodemu pokoleniu. Myślę, że ten zawód daje także bardzo dużo satysfakcji, szczególnie wtedy, kiedy widzimy, że nasza praca ma sens, że rzeczywiście wy coś z tej naszej pracy wynosicie - mówił dyrektor szkoły.
Ponadto podczas uroczystości nauczyciele zostali wyróżnieni i otrzymali nagrody z rąk dyrektora. Potem przyszedł czas na część artystyczną. Nie zabrakło występu przypominającego słynny talk - show Kuby Wojewódzkiego. Uczniowie w sposób humorystyczny zaprezentowali wywiad z uczniem i nauczycielami, którzy przedstawili swój punkt widzenia. Dodatkowo, uczennice mławskiego Ekonomika zadbały o niezwykłą oprawę muzyczną. Pełna humoru akademia przypadła uczniom do gustu, o czym świadczyły szerokie uśmiechy na ich twarzach.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB