Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych są Mazowieckie Media Sp. z o. o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

Czwartek, 3 kwietnia 2025. Imieniny Pankracego, Renaty, Ryszarda

Dzień Niepodległości w ZS nr 2

2019-11-10 08:20:00 (ost. akt: 2019-11-08 15:08:25)

Podziel się:

W piątek, 8 listopada uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Mławie uczcili zbliżający się Dzień Niepodległości.

Na początku uroczystości szkolni saksofoniści wykonali hymn Polski. Przyłączyli się do nich wszyscy uczniowie i nauczyciele, którzy w obecności pocztów sztandarowych odśpiewali wszystkie zwrotki hymnu. Następnie odbyła się krótka część artystyczna. Dwójka uczniów wcieliła się w role Romana Dmowskiego oraz patronki szkoły - Antoniny Mrozowskiej. Tego dnia nie zabrakło również zapalenia pamiątkowych zniczy. Na koniec głos zabrała dyrektor Zespołu Szkół nr 2 - pani Aneta Zawadzka.
Przed chwilą uczestniczyliśmy w przepięknej uroczystości, która jest potwierdzeniem wielkiego szacunku i wdzięczności wobec Polaków, którzy walczyli o wolną, niepodległą ojczyznę. Wyraz wielkiego szacunku i wdzięczności wobec Polaków, którzy w walce poświęcili to, co najcenniejsze dla każdego człowieka. Oddali swoje życie z miłości do kraju i wiary w zwycięstwo. Dzięki tej ofierze mamy własne terytorium, godło, flagę, hymn, własny język, instytucje, szkoły, w których mówimy i posługujemy się językiem polskim, a także inne wartości narodowe związane z naszą państwowością - mówiła pani dyrektor.
NT



Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB