Sobota, 13 lipca 2024. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Pożegnali dyrektora wydziału komunikacji

2019-08-20 14:00:00 (ost. akt: 2019-08-20 11:55:45)
Uroczyste pożegnanie Waldemara Borowskiego, dyrektora wydziału komunikacji

Uroczyste pożegnanie Waldemara Borowskiego, dyrektora wydziału komunikacji

Podziel się:

Na sesji rady powiatu uroczyście pożegnano dotychczasowego dyrektora wydziału komunikacji Waldemara Borowskiego. Przeszedł już na zasłużoną emeryturę.

Starosta powiatu mławskiego, Jerzy Rakowski w imieniu swoim i całego starostwa uroczyście pożegnał przechodzącego na emeryturę, dyrektora wydziału komunikacji Waldemara Borowskiego.
Świeżo upieczony emeryt ma za sobą ponad 42 lata kariery zawodowej. W 1977 roku zaraz po ukończeniu studiów podjął pracę Zakładach Wytwórczych Urządzeń Wodociągowych w Mławie. Przepracował w tym miejscu 13 lat. Następnie był zatrudniony w ówczesnym Rejonowym Urzędzie Pracy. Jednak najdłużej pracował jako dyrektor w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Mławie. Za jego kadencji wydział został przeniesiony do nowoczesnego budynku, który spełnia wszystkie standardy urzędów XXI wieku.
- Właśnie za pracę na stanowisku dyrektora wydziału komunikacji jako społeczeństwo powiatu mławskiego chcemy podziękować panu Borowskiemu. Przekazując lis z gratulacjami, chcę przeczytać jego motto: „Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie.” Życzymy aby to zakończenie trwało jak najdłużej i było pisane złotymi zgłoskami. Wszystkiego dobrego - powiedziała Jerzy Rakowski, starosta powiatu mławskiego.
Do życzeń przyłączył się Jan Łukasik, przewodniczący rady powiatu oraz pozostali pracownicy starostwa. Życzenia emerytowanemu dyrektorowi złożyła również posłanka ns Sejm RP Anna Cicholska.
Warto dodać, że Waldemar Borowski jest aktywnym działaczem społecznym. Nieprzerwanie od 2006 roku sprawuje funkcję radnego miejskiego. W tej kadencji jest przewodniczącym Komisji Rewizyjnej.

- Chcę serdecznie podziękować Państwu za współpracę, przełożonym za wyrozumiałość wobec mojej osoby pracownikom starostwa za współpracę. Dziękuję też radnym powiatowym. Dziękuję wszystkim i życzę dużo zdrowia i sukcesów w dalszej pracy samorządowca - powiedział Waldemar Borowski.


(SW)


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. koko #2779427 | 79.184.*.* 20 sie 2019 17:16

    Ta po lewej to co tam robi,? Znów pozuje w Mowie? - mogłaby sobie darować. Niedługo zacznie z lodówki wyskakiwać

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz