Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Wieczfnia Kościelna organizuje ferie zimowe

2019-01-17 15:00:20 (ost. akt: 2019-01-17 12:49:20)
Ferie zimowe w Wieczfni Kościelnej

Ferie zimowe w Wieczfni Kościelnej

Autor zdjęcia: Gmina Wieczfnia Kościelna

Podziel się:

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. W województwie mazowieckim rozpoczną się 28 stycznia. Co zrobić, aby dzieci nie spędziły ich przed komputerem lub telewizorem?

Wieczfnia Kościelna postanowiła zachęcić uczniów do aktywnego uczestnictwa w zajęciach organizowanych w sali remizy OSP. Na dzieci i młodzież czeka mnóstwo różnorodnych rozrywek. Pierwszą z nich są zajęcia plastyczne, w tym zabawa za pomocą masy solnej, origami oraz stemplów z ziemniaka. Uczniowie będą mieli również możliwość własnoręcznego wykonania i ozdabiania serc walentynkowych stanowiących idealny prezent dla bliskich. Mimo tego, iż często zajęcia tego typu uważane są wyłącznie za zabawę, kryją się za nimi możliwości rozwijające młodych ludzi.
Na osoby, które nie są fanami robótek ręcznych czekają kalambury, rebusy, gry planszowe. To jednak nie wszystko! Uczestnicy spotkań mogą wziąć również udział w warsztatach kulinarnych z Kołem Gospodyń Wiejskich. Uczniowie nauczą się przygotowywać słodkie wypieki.
Ferie zimowe to czas, który warto spożytkować produktywnie i przyjemnie. Uczniowie będą mieli okazję nauczyć się nowych rzeczy, a przede wszystkim rewelacyjnie spędzić czas wraz z rówieśnikami.

NT

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB