Czwartek, 21 października 2021. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Bajkowe Mikołajki w bibliotece

2018-12-24 18:00:00 (ost. akt: 2018-12-24 10:40:25)
Dzieci cieszyły się z wizyty Św. Mikołaja

Dzieci cieszyły się z wizyty Św. Mikołaja

Podziel się:

Biblioteka w Wiśniewie gościła dzieci wraz z rodzicami na gminnych „Bajkowych Mikołajkach”. W imprezie wzięło udział ponad 50 dzieci z terenu gminy. Wszyscy obecni byli zachwyceni wizytą Świętego Mikołaja.

W połączeniu sił Urzędu Gminy Wiśniewo i Gminnej Biblioteki Publicznej został zrealizowany projekt, którego głównymi adresatami byli najmłodsi. Uroczystość rozpoczął Wójt Gminy Pan Grzegorz Woźniak, który złożył świąteczne życzenia i życzył dzieciakom wspaniałej zabawy. Dzieci we wspólnej zabawie prowadzonej przez Panią Magdę z Imprezy jak marzenie oczekiwały długo na specjalnego gościa. Święty Mikołaj spotkał się z dziećmi rozdając drobne upominki. Można było zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Dzieci otrzymały również baloniki, które przybrały różne kształty, atrakcją zabawy było zamykanie w bańce mydlanej. Po pożegnaniu gościa specjalnego dzieci wzięły udział w warsztatach ozdób świątecznych. Dzieci wykonały piękne prace, które na pewno ozdobią ich domy i wprowadzą świąteczny klimat. Korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować osobom, które nas wsparły w tym przedsięwzięciu. Bez nich nie bylibyśmy w stanie przygotować imprezy mikołajkowej na takim poziomie i na taką ilość osób. Jeszcze raz bardzo dziękujemy w imieniu organizatorów.
- Dziękujemy wszystkim za przybycie i miło spędzony czas. Mamy nadzieję, że spotkamy się również za rok - powiedzieli organizatorzy Mikołajek.


(IP)


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB