Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Szok! Mieszkaniec Uniszek Gumowskich zaatakował małego psa widłami

2019-02-02 08:40:32 (ost. akt: 2019-02-05 10:42:03)
Weterynarze stwierdzili u psa krwotok z nosa, perforację jamy nosowej, pękniecie podniebienia twardego, uszkodzenie języka

Weterynarze stwierdzili u psa krwotok z nosa, perforację jamy nosowej, pękniecie podniebienia twardego, uszkodzenie języka

Podziel się:

Mieszkaniec wsi Uniszki Gumowskie w gminie Wieczfnia Kościelna zaatakował małego psa widłami na oczach jego właścicieli. Bezbronny piesek z ranami trafił do Centrum Weterynaryjnego Centaur w Mławie.

Przerażający filmik, na którym widać ledwo dychającego małego pieska wysłała nam dziś [sobota, 2 luty - przyp. red.] jedna z naszych czytelniczek.
Widać na nim przerażonego zwierzaka, z którego pyska toczyła się krew. Tak drastycznego czynu dokonał mężczyzna mieszkający we wsi Uniszki Gumowskie. Rzucił się na psa z widłami tzw dwójkami. Czworonóg trafiła do mławskiego Centrum Weterynaryjnego Centaur. Tam stwierdzono u niego: Krwotok z nosa, perforacja jamy nosowej, pękniecie podniebienia twardego, uszkodzenie języka.

- Takiego czynu w dniu wczorajszym [piątek, 1 luty - przyp.red.] dopuścił się mieszkaniec z Uniszek Gumowskich na oczach właścicieli. Coraz częściej zwierzęta cierpią, bo krzywdę wyrządza im człowiek. Przeanalizujcie sprawę. Opiszcie. Ku przestrodze dla innych zwyrodnialców! - napisała nasza czytelniczka.

Sprawa została zgłoszona przez właścicieli psa na policję. Wkrótce do niej powrócimy.
(SZW)


Oto kilka komentarzy pod postem opublikowanym na funpagu Centrum Weterynaryjnego Centaur:
Kuba: Mam nadzieję że zgłosicie to do nas i sprawca odpowie za to. Kara nie jest jakaś straszna ale przynajmniej dostanie zakaz posiadania zwierząt i nie będzie mógł żadnego krzywdzi. Odezwij się na priv to powiem co i jak...
Monika: No właśnie widły!!!!! Tej krzywdy doznał mój pies który teraz cierpi!!! A zrobił to pewien człowiek z Uniszk Gumowskich!!!! I poniesie za to konsekwencje!!!!
Małgorzata: O Boże co ten psinulka jest winny. Kara powinna być surowa
Jolanta: Ludzie to naprawdę bez serca są. Żal

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB