Siatkówka. Podsumowanie rozgrywek młodzieżowych

2017-01-11 14:22:18 (ost. akt: 2017-01-11 14:23:32)
Drużyna juniorów Zawkrza

Autor zdjęcia: Zdzisław Breński

Juniorzy Zawkrza w sezonie 2016/17 występowali w I Lidze Wojewódzkiej, podopieczni Szymona Zejera zajęli wysokie 6 miejsce i w przyszłym sezonie wystąpią ponownie na najwyższym poziomie rozgrywkowym na Mazowszu.

Siatkarze Zawkrza nie będą mieli przerwy, wkrótce czekają ich mecze o mistrzostwo Mazowsza. A finał tych zawodów rozegrany zostanie w dniach 3-5 lutego w Mławie. W tych zmaganiach podopieczni Szymona Zejera w I rundzie będą pauzować. W II rundzie rywalem będzie zwycięski zespół bratobójczego pojedynku MKS MDK W- wa. W przypadku wygranej nad konkurentami ze stolicy, zawkrzanie zmierzą się w III rundzie z Czarnymi Radom. Rywalizacja z tym rywalem w pierwszej lidze przyniosła dwie porażki. Na wyjeździe Zawkrze poległo 0:3, na własnej hali zdołało urwać seta.

Zawkrze: Fijałkowski, Łuniewski, Zawadzki, Kłosowski, Kuźniarski, Bober, Kwieciński (l), Szczepaniak (l), Szeluga, Niedzielski. Zdzisław Breński