Podział punktów w Strzegowie

2016-09-16 08:54:00 (ost. akt: 2016-09-16 08:56:50)
Pierwszy punkt GKS Strzegowo

Autor zdjęcia: Zdzisław Breński

W Strzegowie w spotkaniu derbowym pierwsze punkty zdobyły, miejscowy GKS i Wieczfnianka. Zespół Korony po wysokim zwycięstwie w Wieczfni Kościelnej, na własnym boisku przegrał z Tęczą Ojrzeń. Nie najlepiej wiedzie się naszym zespołom w najniższych ligach.

W 15' w polu karnym faulowany był Jakub Mazurkiewicz, sędzia spotkania wskazał na jedenasty metr. Po celnym trafieniu Marcina Dziubińskiego Wieczfnianka zdobywa prowadzenie. W 20' po dograniu Daniela Kołakowskiego, z bliskiej odległości Kamil Rutkowski strzela nad poprzeczką. W 30' po zagraniu Cieślińskiego, Wojciech Zadrożny nie potrafił pokonać bramkarza Wieczfnianki.
W 60' Patryk Wierzbicki nie wykorzystał sytuacji pod bramką rywala. W 70' Rutkowski w pojedynku sam na sam strzela prosto w bramkarza. W 79' po strzale Marcina Harzyńskiego poprzeczka ratuje zespół GKS. W 88' wyrównującą bramkę zdobywa Maciej Warecki. W 90' ten sam zawodnik po zagraniu Jansona Sadowskiego nie trafia do bramki. Zespól Wieczfnianki w 7 kolejce zagra na własnym boisku 17 września o godz. 16.00 z Orzycem Chorzele, GKS Strzegowo zagra na wyjeździe z Tęczą Ojrzeń.

Wieczfnianka: Kubik - Półkoszek (82' Chybiński), Borkowski, Dąbrowski, Harzyński - Mazurkiewicz, Król, Dziubiński, D. Kołakowski - Rutkowski (78' Sarnowski), Jędrzejewski.

Korona Szydłowo- Tęcza Ojrzeń 2:3
Już w 4 ' Kamil Głowacki strzałem z dystansu wyprowadza swój zespół na prowadzenie. W minutę później goście strzelają wyrównującego gola. Mimo przewagi naszego zespołu pierwsza połowa kończy się remisowo. Nie potrafimy wykorzystać sytuacji pod bramką Tęczy. W 50' błąd naszego bramkarza wykorzystują goście, obejmując prowadzenie. W 52' był już na boisku remis, w polu karnym faulowany był Piotr Karpiński, który jedenastkę zamienił na bramkę. W 60' po dośrodkowaniu w nasze pole karne, błąd defensywy po którym strzelają sobie samobójczego gola. I w drugiej połowie ponownie stwarzamy sytuacje pod bramką rywala, jednak brak było skutecznego wykończenia. Goście wywożą trzy punkty.

Korona: Węgierski- D. Kowalski, Kłos, Lemanek, Adamski (59' Jakubiak)- M. Kowalski, Głowacki, Tuporowski, Kućko (59' Bartkowski)- Karpiński, Bartoszczyk (75' Ogrodziński).

Pozostałe wyniki 6 kolejki:
Sona- Nadnarwianka 0:2, Żbik- Makowianka 2:1, Korona O.- Wkra S. 7:0, Iskra- Wkra Ż. 2:2, Troszyn- Boruta 5:0, Orzyc- Wkra B. 2:1.

W klasie A bez zwycięstwa
Zespół Żaka na własnym boisku przegrał z Płońskiem. W 17' zagranie prostopadłe Radka Pisarkiewicza do Michała Dwużnika, mocny strzał z narożnika pola karnego broni bramkarz gości. W 24' po dokładnym podaniu Karola Konopackiego prowadzenie dla Żaka zdobywa Radek Pisarkiewicz. W 45' wyrównującą bramkę do „szatni” zdobywają przyjezdni.
W drugiej połowie piłkarze Żaka nie byli gorsi na boisku, zawodzili jednak skutecznością. W końcówce meczu stracili dwa gole.
Kolejnej porażki doznał zespół Konopianki, podopieczni Mariusza Mikłowskiego przegrali w Uniecku, honorową bramkę zdobył Kamil Nosarzewski.

UKS Żak Szreńsk- PAF Płońsk 1:3
Jutrzenka Unieck- Konopianka 5:1

Pozostałe wyniki 4 kolejki:
Kurpik- Orzeł 2:2, Kryształ- Wąsewo 0:0, Korona K.- Mazowsze 1:5, Gryf- Pełta 8:2, Świt B.- Rzekunianka 1:2.

W klasie B w środku tabeli

W tym sezonie nie najlepiej wiedzie się naszym zespołom, grają ze zmiennym szczęściem. W 3 kolejce podopieczni Pawła Borkowskiego tylko zremisowali na własnym boisku z Opią Opinogóra. Pierwszą bramkę zdobyli goście, wyrównującym trafieniem popisał się Zbyszek Kalinowski. Zawiedli piłkarze Tamki Dzierzgowo, którzy na własnym boisku ulegli beniaminkowi. Podopieczni Jacka Szypulskiego stworzyli groźne sytuacje pod bramką rywala, jednak w decydujących momentach zawodzili w sytuacjach strzeleckich. Najlepszych sytuacji nie wykorzystali, w pierwszej połowie Tomasz Grzybowski i Michał Zbysiński, w drugiej Jacek Szypulski i Łukasz Wójtowicz.

Wkra Radzanów- Opia Opinogóra 1:1
Tamka Dzierzgowo- GKS Pokrzywnica 0:1

Pozostałe wyniki 3 kolejki:
Wkra II Żuromin- Gumino 4:1, Orlęta- Gladiator 1:2, Żbik II- MKS II Ciechanów 3:0. ZB