Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Posłużyła się skradzionym telefonem i kartą, wypłacając z bankomatów ponad 3600 zł. Policja publikuje jej wizerunek

2023-11-22 08:00:00 (ost. akt: 2023-11-21 23:38:52)
Osoby, które rozpoznają kobietę, widoczną na nagraniu z kamer lub mają informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu jej tożsamości, proszone są o pilny kontakt z mławską policją

Osoby, które rozpoznają kobietę, widoczną na nagraniu z kamer lub mają informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu jej tożsamości, proszone są o pilny kontakt z mławską policją

Autor zdjęcia: KPP w Mławie

Podziel się:

Wydział Kryminalny mławskiej komendy policji prowadzi postępowania, dotyczące przestępstwa kradzieży z włamaniem do konta bankowego. Widoczna na nagraniu kobiety, posługując się telefonem i kartą bankomatową, skradzionymi mieszkańcowi Mławy, wypłaciła z jego konta ponad 3600 zł.

Do kradzieży doszło w połowie października. Mławska policja otrzymała zgłoszenie od mieszkańca Mławy, że nieznany sprawca z jego plecaka ukradł między innymi telefon komórkowy i kartę bankomatową. Następnie ktoś włamał się na jego konto w banku i wypłacił ponad 3600 zł.

Policja zabezpieczyła nagrania z kamer monitoringu, przy bankomatach gdzie dokonano wypłat. W momencie kradzieży kamery zarejestrowały kobietę w bluzie sportowej, z kapturem na głowie, która włamała się do konta bankowości elektronicznej okradzionego mężczyzny i wykorzystując kody szybkich płatności, bezpośrednio w bankomacie wypłaciła z jego konta pieniądze.

Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Osoby, które rozpoznają kobietę, widoczną na nagraniu z kamer lub mają informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu jej tożsamości, proszone są o pilny kontakt z mławską policją, tel. 47 703 62 00 lub 47 703 62 57. Informację można przekazać anonimowo.

asp.szt. Anna Pawłowska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB