Poniedziałek, 17 czerwca 2024. Imieniny Laury, Leszka, Marcjana

Wypadek na trasie S7. Dwóch pracowników służby drogowej zostało przewiezionych do szpitala do szpitala

2023-10-24 10:23:58 (ost. akt: 2023-10-24 10:27:16)

Autor zdjęcia: KPP w Mławie

Podziel się:

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, w którym rannych zostało dwóch mężczyzn - pracowników służby drogowej. Do wypadku doszło w poniedziałek, przed południem, na trasie S7 w okolicy węzła Żurominek.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, na trasie S7 w rejonie miejscowości Żurominek doszło do zdarzenia drogowego. Pracownicy służby drogowej zabezpieczali na trasie uszkodzony pojazd ciężarowy marki Volvo z naczepą, który czekał na wymianę opony.

W trakcie zabezpieczenia, jadący w kierunku Warszawy 31-letni mieszkaniec pow. tomaszowskiego, kierując samochodem ciężarowym marki Renault z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi uderzył w tył oznakowanego samochodu służby drogowej marki Fiat Ducato. W pojeździe znajdowało się dwóch pracowników służby drogowej, mieszkańców pow. mławskiego. W skutek zdarzenia Fiat Ducato uderzył w bariery ochronne, dachował a następnie uderzył w naczepę samochodu ciężarowego marki Volvo. Z pojazdu służby drogowej strażacy musieli uwolnić jedną zakleszczoną osobę. W ciężkim stanie pracownicy służby drogowej zostali przewiezieni do szpitala w Mławie.

Policja apeluje o ostrożność - brak uwagi i koncentracji, zła ocena sytuacji na drodze, niestosowanie się do znaków i sygnałów drogowych, brawura, mogą doprowadzić do groźnego w skutkach wypadku.

podkom. Aneta Prusik

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB