Niedziela, 19 maja 2024. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

Przegrany mecz piłkarzy Mławianki Mława

2023-08-21 10:49:12 (ost. akt: 2023-08-21 10:55:17)

Autor zdjęcia: Klub Sportowy Mławianka Mława

Podziel się:

Piłkarze Mławianki muszą jeszcze poczekać na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Rezerwy ekstraklasowej Jagiellonii Białystok okazały się za mocnym rywalem dla podopiecznych Piotra Rzepki. Wykorzystały trzy spośród kilku stworzonych okazji strzeleckich.

Po raz pierwszy Mateusz Koliński musiał skapitulować w 33. minucie. W sytuacji sam na sam nie zdołał odbić mocnego uderzenia w długi róg Patryka Czerecha. Aktywność strzelecka Mławianka w premierowej partii ograniczyła do kilku uderzeń z dystansu. Dwa z nich minęły w niewielkiej odległości bramkę „Jagi".

Wydawało się, że do drugiej odsłony mławianie przystąpią z większym animuszem. Nic jednak bardziej mylnego, na murawę wrócili rozkojarzeni. Na fatalne efekty nie trzeba długo czekać. Damian Wojdakowski i Alan Rybak zdołali pokonać Kolińskiego.

W czerwcu udało się odrobić w Białymstoku stratę trzech goli. Teraz okazało się to niemożliwe. Zawiodła skuteczność – Stanislav Hrebeń przegrał pojedynek z bramkarzem Jagiellonii, a Mateusz Karol główkował minimalnie obok słupka.

Jagiellonia II Białystok – Mławianka Mława 3:0 (1:0)
Bramki: Patryk Czerech (33.), Damian Wojdakowski (47.) i Alan Rybak (52.)

Mławianka: Koliński - Karwowski, Hurenko, Komorowski, Markowicz (84. Kurowski), Masalov (84. Bryks), Hreben (65. Kopacz), Tunkiewicz (46. Olczak), Pragacz (84. Szczerbowski), Karol, Odillon

Klub Sportowy Mławianka Mława

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB