Piątek, 19 kwietnia 2024. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

Wypadek na ul. Kopernika w Mławie

2023-06-28 07:35:33 (ost. akt: 2023-06-28 07:37:00)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: policja

Podziel się:

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym ranny został 38-letni motorowerzysta. Do wypadku doszło w sobotę rano, w rejonie skrzyżowania ulic Kopernika i Konopnickiej w Mławie. Policja apeluje o ostrożność na drodze.

Jak wynika z ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia drogowego, kierująca volkswagenem, 46-letnia mieszkanka pow. żuromińskiego, skręcając w lewo, z ul. Kopernika w ul. Konopnickiej, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku motorowerzyście. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Ranny, 38-letni motorowerzysta, mieszkaniec pow. mławskiego, został przewieziony do szpitala w Mławie. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policja ustala szczegółowo przebieg i przyczyny wypadku.

Policja apeluje o ostrożność – pamiętaj, nie jesteś na drodze sam - z drogi korzystają piesi, rowerzyści, motorowerzyści, motocykliści, kierujący pojazdami. Wszystkich obowiązuje ta sama zasada- zachowania ostrożności. Chwila nieuwagi może doprowadzić do groźnej w skutkach sytuacji.

źródło: KPP Mława
red.
redakcja@kuriermlawski.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB