Piątek, 23 lutego 2024. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Włamanie do sklepu na terenie Mławy, nagranie z monitoringu

2023-05-24 08:02:10 (ost. akt: 2023-05-24 08:04:57)

Autor zdjęcia: kpp

Podziel się:

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie włamania do sklepu spożywczego na terenie Mławy. Sprawca wszedł przez uchylne okno nad drzwiami wejściowymi i tą samą drogą wyniósł towar. Ukradł artykuły spożywcze, papierosy i alkohol. Mężczyzna miał na sobie charakterystyczną kurtkę. Policja publikuje nagranie także ku przestrodze, apelując o odpowiednie zabezpieczenie lokali i mieszkań.

Do zdarzenia doszło nocą, na początku maja. Nagranie, jakim dysponują śledczy jest słabej jakości. Widać sylwetkę mężczyzny, ubiór, sposób poruszania się. Złodziej wszedł do lokalu przez okno uchylne nad drzwiami wejściowymi. Wyniósł alkohol, papierosy i artykuły spożywcze. Jeśli rozpoznajesz mężczyznę z nagrania lub masz informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, skontaktuj się z policją, tel. 47 703 62 00, 47 703 62 56 lub 47 703 62 37. Informację można przekazać anonimowo.

Policja publikuje nagranie także po to, by zwrócić uwagę na problem zabezpieczenia lokali. Tu sprawca wszedł przez okno nad drzwiami wejściowymi. Wystarczy zatem jeden słaby punkt, tj. niedostatecznie zabezpieczone, niedomknięte lub uchylone okno, słabo zabezpieczone drzwi od zaplecza czy stary, zacinający się zamek w drzwiach wejściowych. Wszystko to może być okazją dla złodzieja. Nagranie dostępne w mediach społecznościowych Kuriera Mławskiego.

kpp/al

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB