Czwartek, 18 kwietnia 2024. Imieniny Apoloniusza, Bogusławy

Gumisie, Niedźwiadki i Pszczółki poznają świat książek - MPS nr 3 w Mławie [ZDJĘCIA]

2023-05-24 07:13:45 (ost. akt: 2023-05-24 07:16:12)

Autor zdjęcia: MPS3

Podziel się:

W dniach 15.05.2023-19.05.2023 Gumisie,Niedźwiadki i Pszczółki poznały ciekawy świat książek realizując blok tematyczny "Jak powstaje książka?".

Dzieci na spotkaniu w bibliotece szkolnej poznały niezwykłe miejsce wprowadzające do magicznego świata baśni i bajeczek. 5-latki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem.

Zbiory literatury dla najmłodszych zachęcały do oglądania kolorowych i ciekawych książek Poznały kącik dla najmłodszych czytelników pamiętając, że o książki należy dbać i je szanować.

Dzieci wybrały się na spotkanie do Biblioteki Pedagogicznej w Mławie. Z zainteresowaniem zwiedziły bibliotekę i uczestniczyły w interesujących zajęciach. Dzieci z radością pobawiły się na magicznym dywanie.

Dziękujemy za niezwykle ciekawe i fascynujące spotkania z ogromną radością wrócimy do biblioteki, aby odkrywać przygody bohaterów naszych ulubionych bajek i baśni

Przedszkolaki wzorowo zrealizowały zadanie z modułu III "Kocha,lubi,szanuje" nr 3 pt:" Siła bajek". z programu "Z kulturą mi do twarzy".


źródło: MPS3
red.
redakcja@kuriermlawski.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB