Niedziela, 25 lutego 2024. Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława

Majówka z biletem wycieczkowym Kolei Mazowieckich

2023-04-20 09:32:47 (ost. akt: 2023-04-20 09:34:14)

Autor zdjęcia: Koleje Mazowieckie

Podziel się:

Koleje Mazowieckie w pierwszy weekend maja zachęcają do podróży pociągami. Na majówkę przewoźnik wydłuży okres obowiązywania oferty. Będzie ona ważna aż 6 dni — od piątku, 28 kwietnia od godziny 18:00, do środy, 3 maja do godziny 24:00.

Na podstawie biletu wycieczkowego można podróżować Kolejami Mazowieckimi w relacji do 200 kilometrów. Cena jest zależna od długości trasy.

Najtańszy (do 5 km) kosztuje 3,20 zł, a na najdłuższe połączenie (od 180 do 200 km) można kupić bilet za 32,90 zł. Podróżni mogą skorzystać z oferty na przejazd w jedną stronę lub „tam i z powrotem”.

W przypadku powrotu ważne jest, aby odbywał się on tą samą trasą. Termin obowiązywania biletu wycieczkowego wynosi jeden dzień. To znaczy, że podróż musi być ukończona do godziny 24.00 w ramach ważności biletu. Warto zaznaczyć, że bilet wycieczkowy nie łączy się z innymi ofertami KM i nie dotyczy przejazdów w I strefie Kolei Mazowieckich.

W ramach majówki mazowiecki przewoźnik zachęca również do udziału w akcjach „Koleją do Natury”, a także „Koleją do Kultury”.

Dzięki tym inicjatywom podróżni mogą odkrywać walory historyczne oraz przyrodnicze regionu określanego mianem „serca Polski”. Z biletem KM wiele instytucji kultury oferuje atrakcyjne zniżki na wejściówki. Lista placówek biorących udział w akcji jest dostępna na stronie internetowej: www.dokultury.mazowieckie.com.pl.

Majówka to również doskonały czas na wycieczki rowerowe, czy też te z czworonożnym przyjacielem. Przypomnijmy, że w Kolejach Mazowieckich przez cały rok można nieodpłatnie przewieźć np. psa lub rower. 


źródło: Koleje Mazowieckie
red.
a.laskowska@gazetaolsztynska.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB