Piątek, 19 lipca 2024. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Wypadek na S7! Ucierpiała kierująca i dwójka jej dzieci, wszyscy trafili do szpitala [zdjęcia]

2023-03-16 13:30:19 (ost. akt: 2023-03-16 14:03:38)
Samochód wypadł z drogi i stoczył się z nasypu do rowu

Samochód wypadł z drogi i stoczył się z nasypu do rowu

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

POWIAT\\\ W czwartek rano (16 marca) na trasie S7 w pobliżu wiaduktu, odcinek relacji Wyszyny Kościelne — Wiśniewo, doszło do wypadku, w którym ranna została kierująca oraz dwoje dzieci w wieku 13 i 16 lat. — Ranni przewiezieni zostali do szpitala w Ciechanowie. Ich samochód wypadł z drogi i stoczył się z nasypu do rowu. Jak ustalili policjanci, kierująca i pasażerowie nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa — relacjonuje asp. szt. Anna Pawłowska z mławskiej policji.

— Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, interweniujących na miejscu wypadku, kierująca renault, na łuku jezdni przy wjeździe na wiadukt, jadąc z nadmierną prędkością, wjechała na prawe pobocze, następnie wykonała gwałtowny manewr, zjechała na lewą stronę drogi, uderzając w bariery ochronne wiaduktu — mówi rzeczniczka prasowa komendy powiatowej policji w Mławie.

Samochód dachował, spadając z nasypu do rowu. Po wypadku drzwi pojazdu były zakleszczone. Kierująca i pasażerowie zostali wydobyci z pojazdu przez straż pożarną. Jak wynika z ustaleń, podróżujący nie korzystali z pasów bezpieczeństwa. Kierująca renault, 41-letnia mławianka, była trzeźwa. Ona i jej dwoje dzieci, 13-letni chłopiec oraz 16-letnia dziewczyna, zostali przewiezieni do szpitala w Ciechanowie. Trzecia pasażerka, także 16-latka, nie doznała obrażeń. Interweniujący policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy. Trwają szczegółowe ustalenia przebiegu i przyczyn wypadku — dodaje asp. szt. Anna Pawłowska z mławskiej policji.

Policja apeluje o ostrożność. — Stosowanie się do obowiązujących ograniczeń prędkości to absolutna podstawa. Chwila nieuwagi, nadmierna prędkość, mogą doprowadzić do tragedii — przypomina oficer prasowa KPP Mława.

red, źródło: KPP Mława


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB