Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Wypadek na S7 z udziałem ciężarówki i piaskarki. Kierowcy obu pojazdów trafili do szpitala

2023-03-09 12:59:59 (ost. akt: 2023-03-09 13:11:46)
W wyniku uderzenia doszło do wywrócenia się renault, pojazd uderzył w bariery

W wyniku uderzenia doszło do wywrócenia się renault, pojazd uderzył w bariery

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

W nocy z wtorku na środę (7/8 marca) w pobliżu Nowej Wsi (gmina Szydłowo), na trasie S7 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego z naczepą oraz ciężarowej piaskarki. — Kierowcy zostali przewiezieni do szpitala. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierujący scanią uderzył w tył renault. Ruch w kierunku Warszawy był zablokowany przez kilka godzin, wyznaczono objazd — mówi asp. szt. Anna Pawłowska z KPP Mława.

— Jak wynika z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia drogowego, kierujący ciężarową scanią, 51-letni mieszkaniec Olsztynka, jadąc w kierunku Warszawy, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył jadącego przed nim ciężarowego renault — relacjonuje oficer prasowa mławskiej policji.

— W wyniku uderzenia doszło do wywrócenia się renault, pojazd uderzył w bariery. Kierujący renault, 44-letni mieszkaniec Mławy oraz kierowca scanii zostali przewiezieni do szpitala w Mławie, obaj byli trzeźwi. Po udzieleniu im pomocy medycznej, opuścili szpital. Trwają dalsze czynności policji — dodaje asp. szt. Anna Pawłowska z KPP Mława.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Nocami temperatura spada poniżej zera, tworzą się niebezpieczne, lokalne oblodzenia. W takich warunkach chwila nieuwagi, niedostosowanie prędkości, mogą doprowadzić do groźnego zdarzenia drogowego.

red, źródło: KPP Mława

Fot. KPP Mława


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB