Czwartek, 29 lutego 2024. Imieniny Lecha, Lutomira

W Pawłowie doszło do kolizji z udziałem osobówki, ciężarówki z naczepą i ciągnika

2023-02-28 15:01:25 (ost. akt: 2023-02-28 15:17:14)
Do kolizji doszło w poniedziałek na drodze wojewódzkiej nr 544 w Pawłowie

Do kolizji doszło w poniedziałek na drodze wojewódzkiej nr 544 w Pawłowie

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

POWIAT\\\ Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek (27 lutego) wieczorem, na drodze wojewódzkiej nr 544 w Pawłowie. — W kolizji uczestniczył osobowy nissan, ciężarowy mercedes z naczepą oraz ciągnik rolniczy. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń — mówi asp. szt. Anna Pawłowska z KPP Mława.

— Jak wynika z ustaleń policjantów ruchu drogowego, interweniujących na miejscu kolizji, kierujący nissanem, 36-letni mieszkaniec pow. mławskiego, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył jadącego przed nim ciągnika rolniczego, z zamontowanym masztem do widlaka — mówi asp. szt. Anna Pawłowska, rzeczniczka prasowa komendy powiatowej policji w Mławie.

— W wyniku zderzenia, nissan zjechał na lewy pas i zderzył się z jadącym z naprzeciwka ciężarowym mercedesem. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej. Kierowca nissana, w rozmowie z policjantami oświadczył, że nie poczuwa się do winy i skorzystał z prawa odmowy przyjęcia mandatu. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, sprawa zostanie skierowana do Sądu Rejonowego w Mławie — dodaje oficer prasowa mławskiej policji.

red, źródło: KPP Mława

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB