Piątek, 24 maja 2024. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

NA SIÓDEMCE ZDERZYŁY SIĘ DWA SAMOCHODY CIĘŻAROWE

2022-12-06 14:24:44 (ost. akt: 2022-12-06 14:29:26)

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

Wczoraj wieczorem na trasie S7 w okolicach Żurominka zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Jak ustalili policjanci, kierowca volvo uderzył w tył mana. Ranny został 60-letni kierowca tira. Ucierpiały także przewożone w naczepie mana zwierzęta.

Trwają czynności mławskiej Policji w sprawie wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów ciężarowych, w którym ranny został 60-letni kierowca tira.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku, kierujący ciężarowym volvo z naczepą 60-letni mieszkaniec powiatu warszawskiego zachodniego, jadąc w kierunku Warszawy, uderzył w naczepę jadącego przed nim mana.

W wyniku uderzenia kierujący manem 60-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, przebił bariery ochronne i wpadł do rowu.

Ranny kierowca został przewieziony do szpitala w Mławie.

W naczepie mana przewożone były zwierzęta hodowlane. Cześć bydła padła. Na miejscu wypadku interweniował powiatowy lekarz weterynarii.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Trwają szczegółowe ustalenia przebiegu i przyczyn wypadku, postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, szybko zapadający zmierzch, miejscowe oblodzenia i zamglenia oraz opady, utrudniają ruch. Chwila nieuwagi, obniżona koncentracja, mogą doprowadzić do groźnego zdarzenia na drodze.
Informacja KPP


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB