Niedziela, 19 maja 2024. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

SENIORKA ZABRAŁA Z OBCEGO PORTFELA PIENIĄDZE, ZAREJESTROWAŁY JĄ KAMERY MONITORINGU

2022-12-06 14:13:04 (ost. akt: 2022-12-08 17:18:41)

Podziel się:

Wystarczyło kilka minut, by z portfela pozostawionego przypadkiem na sklepowym regale, zniknęły pieniądze. Jak się okazało, z okazji skorzystała starsza kobieta robiąca zakupy. Wzięła portfel, wyjęła z niego pieniądze, po czym odłożyła portfel na regał. Teraz poszukiwana jest przez Wydział Kryminalny mławskiej komendy Policji. Jeśli rozpoznajesz podejrzaną, powiadom Policję. AKTUALIZACJA: "Po publikacji zdjęć z monitoringu sklepu w mediach, podejrzana starsza kobieta, która przywłaszczyła pieniądze z portfela, pozostawionego na sklepowym regale, sama zgłosiła się do mławskiej komendy Policji. Usłyszała zarzuty." Usuwamy zdjęcia.

Do zdarzenia doszło w jednym z mławskich marketów. Mieszkanka Mławy, podczas robienia zakupów, przypadkiem odłożyła portfel na regał.

Po kilku minutach zorientowała się, że nie ma przy sobie portfela, gdy po niego wróciła, w portfelu nie było już pieniędzy. Sytuację zarejestrowały kamery.

Okazało się, że portfel zauważyła starsza kobieta w niebieskiej kurtce i szarych, sportowych butach. Wzięła portfel, otworzyła go, wyjęła pieniądze, po czym odłożyła portfel na regal i dalej robiła zakupy.

Okradziona mławianka powiadomiła Policję. Postępowanie prowadzi Wydział Kryminalny mławskiej komendy Policji.

Osoby, które rozpoznają kobietę na zdjęciach z monitoringu lub mają informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu jej tożsamości, proszone są o pilny kontakt z mławską Policją, tel. 47 703 62 00, 47 703 62 39. Taką informację można przekazać anonimowo.
Informacja KPP

AKTUALIZACJA: "Po publikacji zdjęć z monitoringu sklepu w mediach, podejrzana starsza kobieta, która przywłaszczyła pieniądze z portfela, pozostawionego na sklepowym regale, sama zgłosiła się do mławskiej komendy Policji. Usłyszała zarzuty."
Usuwamy zdjęcia.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB