Wtorek, 18 czerwca 2024. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Burmistrz Mławy nagrodził uzdolnionych uczniów, sportowców i trenerów

2022-12-01 09:50:00 (ost. akt: 2022-12-01 09:55:15)

Autor zdjęcia: materiały UMM

Podziel się:

Podczas wtorkowej (29 listopada 2022 r.) uroczystości w Pałacu Ślubów w Mławie Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski wręczył swoje nagrody dla uzdolnionych uczniów, trenerów oraz zawodników. Gratulujemy!

Nagrody wręczał laureatom, serdecznie gratulował dotychczasowych i życzył kolejnych osiągnięć burmistrz Sławomir Kowalewski.

– Wciąż mamy utalentowaną, zdolną, pracowitą młodzież. Proszę zauważyć: oprócz talentu wymieniłem pracowitość. To jest bardzo ważne. A oprócz tego trzeba jeszcze dodać to, żebyście byli dobrymi ludźmi. Dyplomy, medale, niczego w życiu nie załatwią. Kariera sportowca prędzej czy później się kończy. Naukowca pewnie trwa dużo dłużej, ale proszę pamiętać – bez względu na dorobek artystyczny, naukowy, sportowy – jakimi jesteśmy ludźmi i jak jesteśmy oceniani. Życzę wam tego, żeby na koniec waszego długiego, szczęśliwego i bogatego w ten dorobek i same sukcesy życia ktoś powiedział o was: to był dobry człowiek – zwracał się do laureatów Sławomir Kowalewski.

Gratulacje złożyli im także Zastępca Burmistrza Miasta Mława Szymon Zejer, Naczelnik Wydziału Oświaty i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Mława Magdalena Staszewska oraz Inspektor ds. Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w tymże wydziale Agnieszka Puzio-Dębska.

W artystyczny klimat wprowadziła uczestników uroczystości jedna z laureatek nagrody burmistrza – Maja Szczepańska, uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej I i Ii st. i. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie w klasie akordeonu Karola Janika. Instrumentalistka wykonała dwa utwory: „Piosenkę krokodyla Gieny” Władymira Szainskiego i „Kukułkę” Claude’a Daquina.
KN, APD / UMM

Listę nagrodzonych opublikowano na stronie internetowej Urzędu Miasta Mława.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB