Niedziela, 19 maja 2024. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

Mikołajki Miejskie w Mławie

2022-12-05 11:40:00 (ost. akt: 2022-12-05 11:46:44)

Autor zdjęcia: źródło: Pixabay

Podziel się:

Mikołajki Miejskie w Mławie zaplanowano oczywiście na 6 grudnia. Spotkanie ze św. Mikołajem będzie w tym roku przebiegało trochę inaczej niż w poprzednich latach.

Świętowanie Mikołajek w Mławie rozpoczniemy o godz. 16.30. w Miejskim Domu Kultury w sali na pierwszym pietrze. Wtedy to zostaną wręczone nagrody laureatom konkursu „Świąteczna Kartka od Burmistrza”.

Natomiast około godziny 17.00 przy choince miejskiej przy ratuszu odbędzie się odpalenie lampek na świątecznej choince oraz spotkanie z Mikołajem. Tego dnia każde dziecko otrzyma słodki upominek od Mikołaja - sponsora.

W programie Mikołajek Miejskich w Mławie przewidziane są również gry i zabawy dla uczestników wydarzenia oraz występy dziecięcych i młodzieżowych zespołów wokalnych. Wydarzenie odbędzie się pod Patronatem Burmistrza Miasta Mława.

Tego samego dnia Kryta pływalnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie zaprasza dzieci ze szkół podstawowych z Mławy oraz powiatu mławskiego na „Mikołajkowe Zawody Pływackie”, które odbędą się na krytej pływalni w Mławie.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB