środa, 19 czerwca 2024. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Ukradli perfumy, szczoteczkę soniczną i maszynki do golenia

2022-11-18 14:44:59 (ost. akt: 2022-11-18 14:47:45)
Policja poszukuje sprawców

Policja poszukuje sprawców

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

Wydział Kryminalny mławskiej komendy Policji prowadzi postępowanie, dotyczące przestępstwa kradzieży w jednej z mławskich drogerii. Widoczni na zdjęciach mężczyźni ukradli szczoteczkę soniczną do zębów, męskie perfumy oraz dwie maszynki do golenia. Jeśli rozpoznajesz te osoby, powiadom Policję.

Nie wiemy na jaką okazję szykowali się złodzieje, faktem jest, że w jednej z mławskich drogerii ukradli szczoteczkę soniczna do zębów, męskie perfumy oraz dwie maszynki do golenia.

Byli charakterystycznie ubrani. Jeden z nich miał pikowana kurtę w miodowym kolorze, drugi niebieską bluzę, ciemną kurtkę oraz czerwone, sportowe buty. Sprawcy działali razem, zarejestrowały ich kamery. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn, widocznych na zdjęciach z monitoringu lub mają informacje, które mogłyby się okazać pomocne w ustaleniu ich tożsamości, proszone są o pilny kontakt z mławską Policją, tel. 47 703 62 00, 47 703 62 57.

Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając ze skrzynki Facebook Policja Mława.
Informacja KPP


Policja poszukuje sprawców


Policja poszukuje sprawców


Policja poszukuje sprawców

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB