Poniedziałek, 27 maja 2024. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Za chwilę minie termin nadsyłania prac na konkurs „Świąteczna kartka od Burmistrza”

2022-10-29 11:40:10 (ost. akt: 2022-10-29 11:46:34)
Jedna z nagrodzonych wcześniej prac

Jedna z nagrodzonych wcześniej prac

Autor zdjęcia: materiały UMM

Podziel się:

W piątek 4 listopada upływa termin zgłaszania prac w konkursie „Świąteczna kartka od Burmistrza”. Wszystkich przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w artystycznych zmaganiach, zachęcamy do udziału – to już ostatni dzwonek!

Przypomnijmy. Burmistrz Sławomir Kowalewski zaprasza dzieci do udziału w konkursie „Świąteczna kartka od Burmistrza”. Spośród prac, które wpłyną na konkurs, wybranych zostanie 8 wzorów. Zostaną zeskanowane i wydrukowane w formie kartek, aby wysłać z życzeniami świątecznymi od Przewodniczącego Rady Miasta i Burmistrza Miasta Mława do przyjaciół naszego miasta, instytucji, organizacji, a także firm w kraju i za granicą.

W konkursie mogą wziąć udział:
- dzieci w wieku przedszkolnym;
- uczniowie klas I – IV szkół podstawowych;
- uczniowie klas V – VIII szkół podstawowych.

Uczestnicy konkursu będą wybierani dwuetapowo. W I etapie – szkolnym, placówki wybiorą nie więcej niż 30 najlepszych prac przygotowanych przez dzieci i przekażą je do ratusza. W II etapie komisja powołana przez Burmistrza Miasta Mława wybierze 8 najlepszych kartek świątecznych.

Aby wziąć udział w konkursie, dzieci powinny przygotować projekt kartki – dowolną techniką plastyczną – w formie płaskiej, umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego oraz druk. Wymaganym i obowiązkowym elementem na każdej kartce jest akcent mławski.

Uczestnicy konkursu zgłaszają swój udział w nim poprzez formularz, który znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miasta Mława.

Prace z kartami zgłoszeniowymi należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 4 listopada 2022 r. do Urzędu Miasta Mława (Kancelaria urzędu lub Wydział Komunikacji Społecznej i Medialnej) osobiście lub drogą pocztową (adres: Urząd Miasta Mława, ul. Stary Rynek 19, 06-500 Mława, z dopiskiem „Świąteczna kartka od Burmistrza”).

Nagrodami w konkursie będą:

— druk 50 egzemplarzy każdej wygranej karki świątecznej oraz jej wysyłka do instytucji, organizacji, firm w kraju i za granicą wraz z życzeniami świątecznymi od Przewodniczącego Rady Miasta i Burmistrza Miasta Mława. Na karkach i w opisie do skanu będą podane imię, nazwisko oraz szkoła zwycięzcy;
— upominki rzeczowe.
KSM


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB