Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Mława buduje korty tenisowe

2022-07-12 11:30:00 (ost. akt: 2022-07-12 11:31:07)

Autor zdjęcia: materiały UMM

Podziel się:

Miasto Mława wyłoniło wykonawcę, który wybuduje korty tenisowe na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie. Inwestycja powinna zostać zrealizowana w najbliższych miesiącach.

Budowa kortów tenisowych jest elementem zadania inwestycyjnego polegającego na rozbudowie bazy sportowej na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie i zwiększeniu dostępu do kultury fizycznej poprzez powiększenie i ulepszenia infrastruktury sportowej i rekreacyjnej.

W jej ramach planowane są: rozbiórka istniejących nawierzchni asfaltowych i ogrodzenia oraz budowa dwóch kortów tenisowych do gry deblowej o wymiarach 10,97 m x 23,77 m o nawierzchni ze sztucznej trawy.

Zamówienie obejmuje także odwodnienie liniowe i kompleksowe wyposażenie, tj.: słupki i siatkę do gry w tenisa ziemnego, stanowiska dla sędziego oraz ławki. Całość kortów ogrodzona będzie panelami z siatek zgrzewanych ocynkowanych malowanych proszkowo z piłkochwytem z siatki polietylenowej. Pozostawione będzie istniejące oświetlenie obiektu lampami.

Spośród trzech złożonych w ogłoszonym przez Miasto Mława postępowaniu ofert, najkorzystniejszą okazała się ta przedłożona przez firmę Torakol Sp. z o.o. z Radziejowa, która zrealizuje inwestycję za 958 283,75 zł (środki pochodzą z budżetu Miasta Mława). Wykonawca zobowiązał się sfinalizować zadanie w terminie 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy z miastem.
KN, AP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB