Wtorek, 18 czerwca 2024. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie zaprasza do konkursu

2022-03-10 08:07:38 (ost. akt: 2022-03-10 08:11:16)

Autor zdjęcia: fot. materiały MZZ

Podziel się:

„Moja przygoda w Muzeum” - pod takim hasłem Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie organizuje XLIII już edycję Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży.

Organizatorem konkursu jest Muzeum Okręgowe w Toruniu, ale praca powinna być związana ze zbiorami określonego muzeum, czyli w tym przypadku - Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie.

Ponadto praca musi być związana tematycznie z wybranym eksponatem lub zespołem eksponatów, oddać nastrój i atmosferę towarzyszącą zwiedzaniu ekspozycji, bądź specyfikę działalności naszej instytucji.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat oraz osoby z niepełnosprawnością intelektualną do 25 roku życia zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Każdy z uczestników może stworzyć dowolną ilość prac w wybranej przez siebie technice/technikach w tym form przestrzennych i multimediów (grafika komputerowa, film).

Prace należy przesłać do 30 czerwca 2022 r. na adres Organizatora: Muzeum Okręgowe w Toruniu, Rynek Staromiejski 1, 87-100 Toruń z dopiskiem „Dział Edukacji”.

Szczegóły konkursu zainteresowani znajdą pod linkiem:
https://muzeum.torun.pl/aktualnosci/regulamin-xliii-miedzynarodowego-konkursu-plastycznego-dla-dzieci-i-mlodziezy-moja-przygoda-w-muzeum/Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB