Wtorek, 18 czerwca 2024. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Kobiety w Galerii „13”

2022-03-09 13:43:20 (ost. akt: 2022-03-09 13:48:00)

Autor zdjęcia: Dariusz Tadrzyński

Podziel się:

Galeria „13”, mająca swoją siedzibę w Centrum Medycznym w Mławie przy. ul Żwirki 26, zaprasza na wernisaż wystawy prac Dariusza Tadrzyńskiego pt. „To ja, kobieta”, który odbędzie się w piątek 11 marca 2022r. o godz. 18.00.

Autor wystawy prezentuje ponad 50 fotogramów o różnych wielkościach i wydrukach w różnych kolorach przedstawiające kobiety w pewnych sytuacjach artystycznych - śpiewające, tańczące, grające na instrumentach oraz biorących udział w rekonstrukcjach historycznych. Wszystkie prace pełne są ekspresji i godne dokładnego obejrzenia.

Dariusz Tadrzyński – ur. 1968r., mławianin, absolwent Technikum Budowlanego w Mławie, Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie. Fotograf, poeta, rekonstruktor i społecznik. Aktywny członek Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej i Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława.

Jego prace fotograficzne i poezja były prezentowane w całej Polsce na indywidualnych i zbiorowych wystawach, w wydawnictwach, almanachach, kalendarzach i portalach internetowych.

Interesuje się także literaturą, historią, muzyką i psychologią. Laureat oznaczeń „Pro Patia”. Zasłużony dla miasta Mława oraz odznaczony oznaką „Bitwa pod Mławą”. W 2020r. nominowany do tytułu „Mławianin roku 2019” z ramienia ZTZZ.

Bogaty program spotkania przewiduje m. in. przedstawienie sylwetki i dokonań artysty. On zaś opowie o swojej kobiecej wystawie. Nie zabraknie także ciepłej, romantycznej muzyki i poezji.

Dla wszystkich pań uczestniczących w wernisażu przewidziane są niespodzianki i konkursy, zaś na koniec będzie można skosztować słodkich wypieków i wypić lamkę szampana.

Wystawę można oglądać do 5 kwietnia br. w godzinach otwarcia przechodni.
Galeria „13” - miejsce przyjazne kulturze.
Polecam i zapraszam Janusz Dębski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB