Niedziela, 7 sierpnia 2022. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Dzień Edukacji Narodowej i pasowanie w mławskiej Szkole Podstawowej nr 7 [ZDJĘCIA]

2021-10-15 08:39:44 (ost. akt: 2021-10-15 09:01:51)

Autor zdjęcia: Fot. materiały szkoły

Podziel się:

Każdy z nas się kiedyś edukował lub edukuje, tak więc Dzień Edukacji Narodowej dotyczy nas wszystkich. Obchodziliśmy go wczoraj 14 października. Jak świętowała Szkoła Podstawowa nr 7 w Mławie? Był między innymi okazją dopasowania na uczniów.

W czwartek 14 października w Szkole Podstawowej 7w Mławie odbyła się podniosła i wyjątkowa uroczystość.

Uczniowie klas pierwszych poprzez akt pasowania na ucznia, zostali przyjęci w poczet społeczności szkolnej. Galowe stroje, powaga i duma najmłodszych uczniów sprawiły, że swój pierwszy egzamin zdali na szóstkę.

Uświetnili ceremonię pasowania występami, jak na pierwszaka przystało. Złożyli uroczyste ślubowanie, po którym dyrektor szkoły, pan Mariusz Lempek, dokonał pasowania na ucznia.

W klasie na bohaterów uroczystości czekały niespodzianki — pamiątkowe dyplomy, kuferki pierwszaka z niezbędnym dla ucznia wyposażeniem i okazjonalny, ogromny tort.

Wszystkim towarzyszył wspaniały nastrój. Od dzisiaj każdy pierwszoklasista jest pełnoprawnym członkiem szkolnej społeczności.

Podczas tej niezwykłej uroczystości zostały także wręczone przez dyrekcję szkoły nagrody dla nauczycieli.

W tym wyjątkowym dniu wszystkim pracownikom naszej szkoły życzymy, aby każdy dzień był wyjątkowy i rozświetlony płomieniem, który każdego dnia będziemy mogli rozpalać w naszych uczniach.
(Materiały szkoły)


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB