Niedziela, 25 lutego 2024. Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława

Kradzieże rowerów, Policja ostrzega

2021-08-17 08:39:55 (ost. akt: 2021-08-17 08:42:46)
rower

rower

Autor zdjęcia: Darek Dopierała

Podziel się:

Sezon rowerowy w pełni i zainteresowanie rowerami także – niestety również wśród złodziei. Podczas minionego weekendu, na terenie Mławy skradziono dwa rowery górskie. W pierwszym przypadku rower właściciel zostawił na stojaku bez zabezpieczenia, w drugim stał przypięty linką przed klatką schodową bloku. Policja prowadzi czynności i apeluje o odpowiednie zabezpieczanie jednośladów.

W sobotę wieczorem nieznany sprawca ukradł rower górski, przypięty metalową linką do barierki przed klatką schodową bloku na Osiedlu Młodych.

Rower koloru różowo -czerwonego marki Oval wyposażony był w siedzisko dla dziecka. Sprawca przeciął linkę i ukradł rower.

W niedzielę, po południu skradziono rower górski marki Storm Shark koloru czerwono – czarnego, pozostawiony na stojaku przed szkołą podstawową przy ul. Warszawskiej. Rower nie był zabezpieczony.

Policjanci przypominają o konieczności odpowiedniego zabezpieczenia jednośladów.

Pozostawienie roweru bez nadzoru przez kilka godzin w miejscu ogólnodostępnym, to dobra okazja dla złodzieja- nawet wówczas, gdy rower zabezpieczony jest metalową linką.

Policja apeluje do osób, których informacje mogą pomóc w odnalezieniu skradzionych rowerów i ustaleniu sprawców o kontakt.

Informacje można przekazywać anonimowo, wystarczy zadzwonić pod numer 47 703 62 00 lub 47 703 62 08 lub skorzystać ze skrzynki Facebook Policja Mława.

Informacja KPP

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB