Wtorek, 25 czerwca 2024. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

WYPADEK NA UL. LOK W MŁAWIE. NIETRZEŹWA KIERUJĄCA

2021-01-11 12:59:06 (ost. akt: 2021-01-11 13:03:16)

Autor zdjęcia: KPP Mława

Podziel się:

Wczoraj - 10 stycznia 2021 po godz. 8.00 rano na ul. Ligi Obrony Kraju w Mławie doszło do wypadku drogowego, w którym ranna została 30-letnia kierująca fiatem punto. Była nietrzeźwa, przewoziła czterech pasażerów.

Jak wynika z ustaleń na miejscu zdarzenia oraz zabezpieczonego przez policję nagrania monitoringu, kierująca fiatem punto 30-letnia obywatelka Ukrainy, nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, wpadła w poślizg i uderzyła bokiem pojazdu w drzewo.

Ranna kobieta została przetransportowana śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala w Działdowie. Była nietrzeźwa, w organizmie miała ponad 0,60 promila alkoholu.

W samochodzie podróżowało z nią czterech pasażerów, także obywateli Ukrainy. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Jak się ponadto okazało, kierująca fiatem nie miała uprawnień do kierowania. Właściciel samochodu był jednym z pasażerów, w organizmie miał ponad 0,80 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje

O przekazywanie informacji dotyczących nietrzeźwych kierujących.
Twoja reakcja ma ogromne znaczenie. Jeśli widzisz kierowcę, który może być pod wpływem alkoholu lub narkotyków, zadzwoń pod numer alarmowy 112 i przekaż informację. Możesz to zrobić anonimowo. Zajmie Ci to tylko chwilę. Ta chwila, którą poświęcisz na zgłoszenie może uratować czyjeś zdrowie i życie.
Informacja KPP


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB