Piątek, 24 maja 2024. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka

2020-05-04 16:12:45 (ost. akt: 2020-05-04 16:25:57)
Uroczysty apel w KP PSP Mława

Uroczysty apel w KP PSP Mława

Autor zdjęcia: KP PSP Mława

Podziel się:

W poniedziałek, 4 maja na placu wewnętrznym Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka.

W czasie apelu odczytano wyciągi postanowień o nadaniu odznaczeń oraz rozkazów sprawie mianowania na wyższe stopnie służbowe wyróżniających się strażaków z KP PSP w Mławie.
Odczytane zostały również listy z życzeniami, które nadesłali prezydent RP, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej - st. bryg. Andrzej Bartkowiak.
Następnie głos zabrał pełniący obowiązki komendanta powiatowego KP PSP w Mławie, st. bryg. Zbigniew Kąpiński. Złożył on wszystkim strażakom i ich rodzinom życzenia szczęścia i pomyślności orz podziękował za dotychczasową współpracę.

W związku z epidemia koronawirusa uroczystość była bardo skromna. uczestniczył w niej p.o. komendanta KP PSP w Mławie, st. bryg. Zbigniew Kąpiński i funkcjonariusze pełniący służbę w dniu 4 maja.

Z okazji strażackiego święta jeden z mławskich strażaków odznaczony został srebrną Odznaką zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej, awansowano jednego oficera, 10 podoficerów i 3 strażaków szeregowych

(IP)

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB