Poniedziałek, 27 maja 2024. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Otwarte Mistrzostwa Mazowsze Joker Cup 2020

2020-03-02 09:06:40 (ost. akt: 2020-03-02 10:31:13)
Drużyna Oldboy Mława na trzecim miejscu w turnieju Joker Cup 2020

Drużyna Oldboy Mława na trzecim miejscu w turnieju Joker Cup 2020

Podziel się:

W Mławskiej Hali Sportowej w sobotę 29 lutego rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Joker Cup 2020 pod Patronatem Starosty Powiatu Mławskiego. Zwyciężył zespół Czarki Przasnysz, na trzecim miejscu uplasował się Oldboy Mława.

Organizatorami turnieju było Stowarzyszenie JOKER Mława i MHS. Na turniej stawiło się 10 zespołów, w tym trzy mławskie drużyny. Eliminacje rozegrano w dwóch grupach. W pierwszej zwycięsko wyszedł zespół Dream Team (Nowy Dwór M.) z kompletem zwycięstw. Drugie miejsce zajął Oldboy Mława, odnosząc dwa zwycięstwa 4:0 z Płońskiem i 5:3 z Żurominem. Zremisowali 0:0 w derbowym pojedynku z Zielonym Miastem i przegrali 0:3 z Dream Team. Zielone Miasto zajęło w grupie 4 miejsce. Trzy najlepsze awansowały do fazy pucharowej.
W drugiej grupie zwyciężył zespół Czarki Przasnysz z trzema zwycięstwami, przegrali z Warszawą 1:4. Drugie miejsce zajął RB TEAM Soccer (Ciechanów) i trzecie Tanatos W- wa. Mławski Joker z dwoma zwycięstwami (wygrał 3:2 z Nidzicą i 1:0 z Warszawą) zajął 4 miejsce.
Faza pucharowa:
Drem Team- Tanatos W- wa 1:1 rz.k. 3:1
OLDBOY Mława- RB Team Soccer 2:1
(Mariusz Walczak, Maciej Rogalski)
Pal- Rob Płońsk- Czarki Przasnysz 2:2 rz.k. 4:5
Trzy zwycięskie zespoły zagrały w finale. Oldboy Mława przegrał 0:1 z Dream Team i 1:2 z Przasnyszem. Trzeci pojedynek to mecz o pierwsze miejsce, zakończony remisem 1:1. Remis był najkorzystniejszy dla zespołu Czarki Przasnysz.
Końcowa klasyfikacja:
1. Czarki Przasnysz 2. Dream Team 3. Oldboy Mława, 4- 6. Tanatos W-wa, RB Team Soccer, Pal- Rob Płońsk, 7- 10. Joker Mława, Zielone Miasto, AllStar Żuromin, Oldboy Nidzica.

Imprezy towarzyszące
Podczas trwania turnieju dla dzieci animatorzy prowadzili gry i zabawy oraz konkursy. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem dzieci. Przez organizatorów była przeprowadzana loteria fantowa, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Rozlosowano blisko dwieście nagród, w tym monitor i telewizor. Cały dochód z loterii był przeznaczony na dalszą rehabilitację Marcina Breńskiego, dziennikarza sportowego. Wszystko to można było zorganizować dzięki sponsorom i współorganizatorom.


(ZB)


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ANDRZEJ #2879035 | 83.6.*.* 3 mar 2020 08:50

    Panie WYROSTEK== CZY DO PANA NIE DOCIERAJĄ UWAGI, bywalców pańskiego portalu, którychi tak ma znikomą oglądalnośc. Czynie czas aby rozstać się z tymi amatorami którzy nazywają siebie "dziennikarzami" łącznie z panem, JAK MOŻNA ZAMIESZCZAĆ TAKIE ZDJĘCIA NA CZOŁÓWKACH REKLAMUJĄCYCH DNY TEMAT. Przecie ta partacka robota świadczy tylko o was, i świadczy tylko o tym że nie nadajcie się do prowadzenia takiego portalu----WSTYD !!!! OKROPNY WSTYD!!!!!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz