Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Znamy laureatów XI edycji konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy”

2020-02-19 08:56:52 (ost. akt: 2020-02-19 08:59:00)

Podziel się:

Znamy wyniki XI edycji konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy”. O to zaszczytne miano rywalizowało 7 dzielnicowych z Mławy oraz 10 z terenu powiatu mławskiego. Popularność dzielnicowego wśród mieszkańców to ważne kryterium oceny jego pracy. Na swoich dzielnicowych głos oddało 2 558 respondentów.

Finał odbył się 18 lutego w świetlicy KPP w Mławie z udziałem przedstawicieli władz samorządowych. Konkurs trwał od 2 do 31 stycznia br. Zgodnie z regulaminem, przeprowadzono go w trzech formach -plebiscytu na stronie facebook Policja Mława, głosowania e-mailowego oraz ankietowego za pomocą oryginalnych formularzy, dostępnych wyłącznie w recepcji KPP w Mławie. Laureatami konkursu mogło zostać tylko dwóch funkcjonariuszy, najwyżej ocenianych przez mieszkańców miasta i wsi.

Tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego” zdobyli asp. szt. Krzysztof Staśkiewicz (286 głosów) – dzielnicowy obsługujący rejon służbowy nr 3 w Mławie oraz st. sierż. Sebastian Rutecki (248 głosów), dzielnicowy gm. Strzegowo.

Poza wskazaniem dzielnicowego, którego praca zasługuje na wyróżnienie, osoby głosujące mogły wpisać swój komentarz, dotyczący pracy dzielnicowego oraz poczucia bezpieczeństwa. Respondenci wskazali zagrożone miejsca tj. Park miejski i teren przyległy, ulica Słowackiego w Mławie, miejsca sprzedaży alkoholu ( głównie w godzinach nocnych) w Mławie, ul. Bagno ( na tyłach dawnego sklepu Biedronka), garaże za budynkiem kina w Mławie, parking przy ul. Kopernika (Mława). Nie zabrakło również komentarzy, dotyczących dzielnicowych. Oto najciekawsze (Facebook, e-mail, ankieta):

asp. Wiesław Nowakowski
„Sumienny, pracowity, pomocny zawsze i wszędzie, odpowiedzialny. Zawsze niesie pomoc i radę”.

mł.asp. Grzegorz Kaszuba
„Na każdą prośbę zgłoszoną o porządek publiczny wykonuje z nawiązką. Jest kulturalny i profesjonalny.”
„Potrafi wysłuchać człowieka i profesjonalnie pomóc, nie pozostawia bez pomocy. Odznacza się wysoką kulturą osobistą.”

asp. Rafał Gołębczyk
„Jest zdyscyplinowany, pracowity, odpowiedni na odpowiedzialnym stanowisku. Sumienny, pomaga i zawsze służy pomocą i radą.”

sierż. Aleksandra Białobrzeska
„Bardzo sympatyczna i bardzo kompetentna kobietka. Oby więcej takich osób !!”
KPP Mława

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB