Sobota, 4 grudnia 2021. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Wspólne zabawy, śpiew i wizyta św. Mikołaja

2020-02-05 11:00:00 (ost. akt: 2020-02-05 10:35:05)

Podziel się:

W Wiśniewie miały miejsce dwie zabawy choinkowe. Uczniowie wspólnie bawili się przy muzyce tanecznej. Nie brakowało też kreatywnego skręcania balonów, śpiewu i wizyty tajemniczego gościa, który wręczył dzieciom paczki.

Zabawa choinkowa w Szkole Podstawowej w Wiśniewie stała się już tradycją. Nie zabrakło jej także w tym roku. Choinka dla najmłodszych odbyła się w piątek, 31 stycznia. O godz. 15.00 pan dyrektor Rafał Grabowski przywitał wszystkie dzieci i ich rodziców, życząc im wspaniałej zabawy. Impreza rozpoczęła się od przedstawienia „Rzepka” w wykonaniu rodziców 4 - latków. Wspaniałą grę aktorską dopełniły niezwykłe, kreatywne kostiumy i scenografia. Ta muzyczno - teatralna niespodzianka zachwyciła wszystkich zebranych na sali. Potwierdzały to szerokie uśmiechy na twarzach dzieci i gromkie brawa publiczności. Po występie na najmłodszych czekali animatorzy z „Impreza jak marzenie”. Tego wieczoru nie brakowało wspólnego tańca, śpiewu i zabaw z balonami. Dzieci odwiedziła także Myszka Minnie i Chase z Psiego Patrolu. O godz. 17.00 na salę wkroczył najbardziej wyczekiwany przez wszystkich gość, czyli święty Mikołaj, który podarował dzieciom paczki. Każde dziecko miało okazję zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Kolejnego dnia, czyli 1 lutego, została zorganizowana zabawa choinkowa dla starszych uczniów. Oprócz największych tanecznych hitów, czekały na nich także efekty świetlne, które stworzyły niesamowity klimat. Były tańce i wzajemne dedykacje. Zarówno podczas piątkowej, jak i sobotniej imprezy, na uczniów czekał poczęstunek przygotowany przez panie z Rady Rodziców.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB